Darujte
zdravie a krásu

Hĺbkové čistenie pleti

Čistenie pleti

Zbaviť sa problematickej pleti nie je vôbec hračka. Príčin totiž môže byť hneď niekoľko - od nesprávnej starostlivosti cez potravinové intolerancie, hormonálnu nerovnováhu až po lieky. Na Klinike Zdravia vám s týmto problémom radi pomôžeme. Na pleť sa pozeráme komplexne, preto pri dosahovaní výsledkov u nás spájajú sily dermatológ (kožný lekár) aj kozmetička.

Každej liečbe predchádza úvodné stretnutie s naším lekárom, ktorý posúdi stav vašej pleti a až následne navrhne ďalší postup. To nám umožňuje individuálny prístup k liečbe a starostlivosti o pleť. Zohľadňujeme nielen estetické ciele, ale do úvahy berieme predovšetkým zdravotný kontext.

Čistenie pleti pre rozžiarenie a spomalenie starnutia

Čistenie pleti má mnoho výhod - dokáže pleť zjednotiť, rozžiariť či spomaliť jej starnutie. Na Klinike Zdravia v Žiline používame na kozmetické čistenie pleti hneď niekoľko spôsobov.

Hydra Beauty

Hydra Beauty je šikovný systém na prístrojové čistenie pleti, pri ktorom kombinujeme tri účinné technológie. Technológia AquaClean využíva silu kyseliny mliečnej a kyseliny salicylovej, ktoré odstránia z pleti hlboké nečistoty, komedóny, maz i odumretú pokožku.

Počas mikrodermabrázie odstraňujeme z pleti vrstvu nadbytočného keratínu a pomocou vákua podporíme lymfatický a krvný obeh. Poslednou technológiou je multipolárna elektroporácia, pri ktorej sa zvyšuje produkcia bunkovej energie a omladzujú sa bunky.

Ošetrenie je neinvazívne, bezbolestné a trvá 60 - 90 minút.

Ručné hĺbkové čistenie pleti

Základným krokom k zdravej, krásnej a žiarivej pleti je mechanické ručné čistenie pleti. Kozmetička vám takýmto spôsobom pleť vyčistí od nahromadených nečistôt. Ošetrenie môže byť mierne bolestivé a trvá 90 minút. Hĺbkové čistenie pleti je vhodným riešením pre všetky typy pleti, ako aj pre aknóznu a problematickú pleť.

Platinum facial

Platinum facial je relaxačné a omladzujúce ošetrenie pleti. Proti starnutiu pokožky pôsobí predovšetkým platinová maska, ktorá stojí za viditeľným pozdvihnutím, obnovením a spevnením pokožky a je jednou zo súčastí ošetrenia.

Ošetrenie je bezbolestné, neinvazívne a trvá 75 minút.

Pore refining facial

Ako na mastnú, problematickú či aknóznu pleť? Pore refining facial je spôsob ošetrenia pleti prostredníctvom hĺbkových čistiacich aktívnych látok a jemnej exfoliácie pre pleť s rozšírenými pórmi. Výsledkom je dokonale hladká pleť a menej viditeľné póry. Ide o neinvazívne a len jemne bolestivé ošetrenie a trvá 90 minút.

Upokojujúce ošetrenie pleti

Podráždená a začervenaná pleť si priam vyžaduje jemné zaobchádzanie a kvalitné produkty. Pri upokojujúcom ošetrení pleti sa preto zameriavame na zmiernenie začervenania pomocou vhodnej kozmetiky, príjemného relaxu a predovšetkým bez mechanického dráždenia pokožky.

Ošetrenie je bezbolestné, jemné a upokojujúce a trvá 75 minút. Je vhodné aj pre pleť s rosaceou, začervenaním, a citlivú i podráždenú pleť.

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"

Lekárska kozmetika

V rámci lekárskej kozmetiky sa nezameriavame výhradne na hĺbkové čistenie pleti. Medzi ďalšie procedúry patria:

  • Rádiofrekvencia - vhodná na vypnutie pokožky bez výplňového materiálu a ihiel
  • Terapia svetlom - používame antibakteriálne modré svetlo a červené svetlo, ktoré bojuje proti zápalom a stimuluje tvorbu kolagénu
  • Terapia zvukovými vlnami - neinvazívnu technológiu používame na ošetrenie celulitídy, ale aj na lifting tváre, vypnutie pokožky či redukciu jemných vrások.

 

Rozhodli ste sa pre niektorú z procedúr alebo čistenie pleti? Žilina ako aj ďalšie veľké mestá ponúkajú v kozmetike široké možnosti. My však nie sme kozmetický salón. Naši špecialisti zohľadnia vaše očakávania, prípadné kontraindikácie a navrhnú najlepšie možné riešenie. Pre dosiahnutie želaného výsledku prepojíme kozmetické procedúry s lekárskymi vyšetreniami. Súčasťou Kliniky Zdravia je aj bezpečná estetická medicína. Viac nájdete na samostatnej stránke venovanej estetickej  klinike TU.

Hĺbkové čistenie pleti - cena

Vieme, že či už ide o procedúry lekárskej kozmetiky alebo hĺbkové čistenie pleti, cena je pre našich klientov dôležitým faktorom. Ceny za jednotlivé procedúry si môžete pozrieť v našom cenníku, výslednú sumu vám však povie náš lekár po vstupnej konzultácii po výbere ošetrení a ich frekvencie.

Cenník
Lekárska kozmetika - cena  
Čistenie a ošetrenie pleti  

Komplexné hĺbkové ručné čistenie a ošetrenie pleti*

60€
HYDRABEAUTY - prístrojové komplexné čistenie a ošetrenie pleti * 60€ - 65€ 
Platinum facial 60€
Pore refining facial 70€
Upokojujúce ošetrenie pleti 65€
* konzultáciu s lekárkou pred prvým kozmetickým ošetrením  v hodnote 28 EUR dostanete aktuálne od nás zadarmo ako darček  
   
Terapia svetlom  
Led lampa 20 min. červené, modré, kombinované svetlo 18€
   
Rádiofrekvencia  
Tvár 45€
Tvár a krk 55€
Tvár, krk a dekolt 65€
 

 

Akustické rázové vlny  
Tvár 35€
   
Vstupné vyšetrenie / konzultácia s lekárom  28€  
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC Tambor
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


[email protected]
+421 950 526 846
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 03 2023
Začervenaná, citlivá a podráždená pleť, či pleť s rosaceou potrebuje veľmi jemné zaobchádzanie s&...
článok / 21 2022
Chcete aby vaša pleť žiarila ? Trpíte rozšírenými pórmi? Pomocou cielených aktívnych látok a jemnej ex...
článok / 21 2022
Akné patrí medzi jedno z najčastejších ochorení pleti.  Vznik akné  môže závisieť od mnohých fakt...