Darujte
zdravie a krásu

Klinika Zdravia v Žiline

Postaráme sa
o vás a vašich blízkych

Spájame profesionálov pod jednou strechou na mieste, kde znovu nájdete zdravie a krásu.
doktorkamoje bio
TERÉZIA GRIGĽOVÁ
dermatológ špecialista
doktorka
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ
dermatológ špecialista
Som atestovaná kožná lekárka so špecializáciou dermatovenerológ, členka Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej lekárskej spoločnosti. Po ukončení štúdia na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine som pôsobila na Dermatovenerologických oddeleniach v nemocnici Nitre a Banskej Bystrici.
Viac ako 10 ročnú prax v estetickej a korektívnej medicíne som absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky). Mala som možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využívam a kombináciou rôznych techník sa snažím o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov. Špecializujem sa na estetickú medicínu, preto sa pravidelne zúčastňujem na zahraničných kongresoch a školeniach, najmä na svetovo najuznávanejších Dubai Derma a AMWC Monako. Tam čerpám cenné informácie od odborníkov z celého sveta, vďaka čomu môžem pracovať podľa najnovších svetových trendov.
doktorka
BARBORA GRAJCIAROVÁ
Plastický chirurg
doktorka
DOMINIKA CIBULKOVÁ
dermatológ
doktorka
DOMINIKA ŠVEDOVÁ
Dermatológ
doktorka
BARBORA REMPEROVÁ
Dermatológ
sestrička
ALENKA RATULOVSKÁ
zdravotná sestra
sestrička
LENKA STRAPKOVÁ
biomedicínsky špecialista
sestrička
MÁRIA RADEKOVÁ
zdravotná sestra
sestrička
BARBORA BAJOVÁ
praktická sestra
kozmetička
ZUZANA TRNKOVÁ
kozmetička
SIMONA DANIELČÁKOVÁ
recepčná
NIKOLA BUZNOVÁ
recepčná
RENÁTA JEŽÍKOVÁ
recepčná
JANA TEPLIČANCOVÁ
manažérka kliniky
BARBORA ŠŤASTNÁ
Klinika Zdravia to je:

Dermatologická klinika

Ak potrebujete skorý termín na kožné vyšetrenie alebo zákrok, máme pre vás k dispozícii 3 nadštandardné dermatologické (kožné) ambulancie vybavené inovatívnymi laserovými technológiami, navyše s lekárkami s ľudským prístupom.

Estetická klinika

Pre prirodzené dozrievanie do krásy a spomalenie starnutia je vám na Klinike Zdravia k dispozícii bezpečná estetická medicína a lekárska kozmetika s účinnými pristrojovymi ošetreniami.


VIAC na: www.esteticka-klinika.sk


Rodinná zubná klinika

Postaráme sa aby vás zuby neboleli. U nás na zubnej klinike rodinného typu v troch ambulanciách nájdete všetko potrebné pre zdravé zuby pod jednou strechou. Zubára pre dospelých aj deti a bezbolestnú dentálnu hygienu.


VIAC na: www.dentalna-klinika.sk


Urologická klinika

Špecializovaná urologická klinika s diskrétnym a odborným prístupom. Preto nemusíte mať obavy z urologického vyšetrenia. Postaráme sa aj o preventívne prehliadky či urologické zákroky v lokálnej aj celkovej anestézii.


VIAC na: www.urologicka-klinika.sk


Klinika jednodňovej chirurgie

Klinika jednodňovej chirurgie kde sa postaráme aby ste sa dobre zobudili v prítomnosti vašich blízkych a boli rýchlo naspäť doma. Pomôžeme vám s rôznymi zákrokmi v lokálnej aj celkovej anestézii v odboroch chirurgia, proktológia, plastická chirurgia, urológia a iných.

Fotogaléria