Darujte
zdravie a krásu
článok / Dec 03 2023

Upokojujúce ošetrenie pleti

Začervenaná, citlivá a podráždená pleť, či pleť s rosaceou potrebuje veľmi jemné zaobchádzanie s kvalitnými produktami.

Pleť sa stáva citlivou v mnohých prípadoch až časom, preto je v prvom kroku nevyhnutná konzultácia s lekárom. Po konzultácií, kedy lekár posúdi stav pleti a odporučí Vám dané kozmetické ošetrenie, si prejdete k našej kozmetičke.

Ošetrenie pre citlivú pleť je upokojujúce a hydratačné. Nie je vhodné akékoľvek mechanické dráždenie pokožky, naparovanie či peeling.

Vašu pleť dôkladne odlíčime vhodnou kozmetikou a nanesieme zmäkčovadlo, ktoré necháme pôsobiť. Pleť následne jemne očistíme od odumretých buniek a nečistôt- bez mechanického čistenia, pomocou ultrazvukovej špachtle . Pre oddych a relax vykonávame jemnú bodovú masáž v kombinácií s mikromasážou očného okolia, ktorú ukončíme aplikáciou ukľudňujúcej a hydratačnej masky.V boji proti zápalu aplikujeme na 10-15min. LED lampu s červeným svetlom, ktoré pleť zároveň ukľudní. Ošetrenie ukončíme nanesením hydratačného krému pre citlivú pleť v kombinácií s SPF.

 

Ošetrenie je veľmi jemné, bezbolestné, ukľudňujúce a relaxačné. Je vhodné pre citlivú a podráždenú pleť, pleť s rosaceou alebo začervenaním. Ošetrenie trvá približne 75 minút a môžete ho absolvovať 1x za mesiac.

Cenník ošetrenia s možnosťou objednať sa nájdete na podstránke lekárskej kozmetiky TU.

Zdieľať na sociálnych sieťach
Akcie, rady a tipy priamo na
váš email
Získajte prístup k limitovaným sezónnym zľavám na zákroky len pre odoberateľov newslettra. Tiež si budete môcť ako prví pozrieť videá s novinkami zo sveta zdravia a estetickej medicíny.
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov za podmienok, ktoré sú dostupné na internetových stránkach www.dermatologicka-klinika.sk/ochrana-osobnych-udajov
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Podobné články
článok / Dec 18 2020
Za sfarbenie pokožky a vlasov je zodpovedný pigment melanín, ktorý pokožku chráni pred škodlivými účinkami ...
článok / Jún 19 2020
Laserový resurf priniesol do estetickej medicíny revolúciu. Pokožka sa po laserovom zbrúsení povrchu epider...
článok / Jún 19 2020
Jazvy odstraňujeme nielen z estetických, ale aj zo zdravotných dôvodov. Prečítajte si viac informácií o spô...
článok / Jún 19 2020
Ako sa zbaviť bradavíc? Ak ste už skúšali rôzne domácke postupy, viete, že to nie je až tak jednoduché. Naš...