Darujte
zdravie a krásu

Odstránenie chĺpkov laserom

LASEROVÉ ODSTRÁNENIE CHĹPKOV

Trvalé odstránenie chĺpkov kdekoľvek na tele? Vďaka LED diódovému laseru 2. generácie vám vieme pomôcť – účinne a šetrne vám odstránime chĺpky aj s korienkami.

Najlepším spôsobom na odstránenie chĺpkov v podpazuší, na nohách, na hornej pere aj na iných miestach tela je laserové odstránenie chĺpkov. Ošetrenie už zďaleka nevyužívajú iba ženy. Medzi našimi klientami máme stále sa zvyšujúce zastúpenie mužov.

LED diódový laser s novou technológiou FLEDL (fractional light emiting diode laser) je nielen účinnejší ako zastaralé riešenia (IPL a alexandritový laser), ale aj omnoho bezpečnejší.

Vďaka individuálnemu nastaveniu intenzity LED diódového laseru podľa typu pleti a pigmentácie pokožky, je u nás laserové odstránenie chĺpkov pre klienta omnoho príjemnejšie, menej bolestivé a riziko spálenia okolitej kože je oproti starým technológiám minimálne.

Zároveň je odstránenie chĺpkov laserom s našim LED diódovým laserom o 50 % rýchlejší ako pri iných riešeniach, čo zvyšuje komfort klienta počas zákroku. Tajomstvom rýchlosti je rozloženie energie vysokofrekvenčného laseru potrebnej na spálenie cibuľky vlasu až do 10 impulzov za sekundu.

 

Odstránenie chĺpkov laserom

 

Vďaka tomu sa energia impulzov v cibuľke bleskovo nahromadí a korienok vlasu rýchlejšie odumiera. Náš laser pracuje s vlnovou dĺžkou 808 nm s plynulým zvyšovaním výkonu až do 120 J. Ako jeden z mála produktov na trhu, náš laser získal certifikát bezpečnosti a účinnosti FDA v USA.

Zaujíma vás viac informácií o výhodách moderného LED diódového laseru oproti IPL a alexandritovému laseru? Prečítajte si článok na našom blogu: EPILÁCIA – ČO NAOZAJ ÚČINKUJE A ČO JE LEN REKLAMNÝ ŤAH?

Čo by ste mali vedieť pred ošetrením

Je ideálne, ak na odstraňovanie chĺpkov laserom prídete s neopálenou pokožkou – deň pred ošetrením si na danom mieste chĺpky oholíte žiletkou namokro, aby pokožka bola hladká. Najmenej 6 týždňov pred ošetrením nepoužívajte epiláciu voskom ani iné formy epilácie, pri ktorých sa vyťahuje vlasová cibuľka z kože.

Počas zákroku na laserové odstránenie chĺpkov je ošetrované miesto príjemne chladené priamo zabudovaným chladením v hlavici laseru – to väčšinou úplne postačuje, aby sa klient cítil dostatočne komfortne počas zákroku. Ak je to potrebné, môžeme ošetrované miesto utlmiť anestetikami.

Laser zachytí a odstráni všetky chĺpky v aktívnej rastovej fáze. Chĺpky ktoré nie sú v aktívnej rastovej fáze musíme zachytiť a odstrániť pri ďalšej návšteve. Preto odstránenie ochlpenia laserom opakujeme približne 5 krát v intervaloch 4 až 12 týždňov.

Aj keď ide o šetrnú formu na odstránenie chĺpkov, citlivá pokožka môže byť po zákroku mierne podráždená, začervenaná, prípadne trocha napuchnutá. Je to prirodzená reakcia a odznie do pár hodín, max 2 dní. V takom prípade odporúčame po ošetrení len rýchle sprchovanie s kozmetikou na citlivú pokožku.

Dôležité je po zákroku pokožku nevystavovať UV lúčom.

Objednajte sa a vyskúšajte naše služby "na vlastnej koži"
Cenník

Počet ošetrení

1 5
Zľava %   20
Horná pera 15€ 60€
Brada / krk / líca 24€ 96€
Bokombrady / okolie pupku / prsné dvorce 19€ 76€
Podpazušie 38€ 152€
Bikiny komplet 71€ 284€
Bikiny klasik 46€ 184€
Intímna oblasť 38€ 152€
Zadok (sedacia časť) 49€ 196€
Zadok (análna oblasť) 27€ 108€
Predkolenia 78€ 312€
Stehná 94€ 376€
Kolená 15€ 60€
Celé dolné končatiny 159€ 636€
Predlaktia 49€ 196€
Celé horné končatiny 79€ 316€
Prsty na rukách alebo nohách / narty 9€ 36€
Chrbát komplet 107€ 428€
Ramená 72€ 288€
Krížová oblasť 34€ 136€
Hrudník 72€ 288€
Brucho komplet 72€ 288€
Oholenie lokality pred zákrokom 5-20€ -
Anestetický krém (podľa rozsahu a lokality) 5 - 30€  
Vyberte pobočku:
Žilina
Žilina
OC Tambor
Prielohy 8430/1B,
010 07, Žilina - Solinky


[email protected]
+421 950 526 846
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ dermatológ špecialista

Atestovaná kožná lekárka s viac ako 10 ročnou praxou v estetickej a korektívnej medicíne. Prax absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky), kde mala možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využíva a kombináciou rôznych techník sa snaží o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov.

Akcie, rady a tipy priamo na váš email
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.
Teraz výhodnejšie
O čom píšeme
článok / 03 2023
Začervenaná, citlivá a podráždená pleť, či pleť s rosaceou potrebuje veľmi jemné zaobchádzanie s&...
článok / 21 2022
Chcete aby vaša pleť žiarila ? Trpíte rozšírenými pórmi? Pomocou cielených aktívnych látok a jemnej ex...
článok / 21 2022
Akné patrí medzi jedno z najčastejších ochorení pleti.  Vznik akné  môže závisieť od mnohých fakt...